تبلیغات
دانلود فیلم نرم افزار بازی و برنامه دانلود فیلم نرم افزار بازی و برنامه - تبدیل کامل ویندوز ایکس پی به ویندوز 7 با Seven Remix XP 2.2
 

تبدیل کامل ویندوز ایکس پی به ویندوز 7 با Seven Remix XP 2.2

نویسنده: سید علیرضا طباطبایئان

 


seven_remix_xp_22.jpgویندوز ایکس پی سال هاست مورد استفاده کاربران کامیپوتر قرار می گیرد و در نسخه های مختلف خود نیز تغییر آنچنانی رو ظاهر و گرافیک ایجاد نشده است . به همین جهت کاربران این ویندوز که تعداد آنها بسیار زیاد است همیشه به دنبال تم ها و پوسته هایی می گردند که ظاهر ویندوز مورد علاقه خود را تغییر دهند و خود را از زدگی ویندوز ایکس پی نجات دهند . شرکت Niwradsoft از این رو برای کاربران سر سخت ایکس پی که بعد از ویستا و ویندوز سون هنوز ایکس پی را به دلایل مختلف می پسندند پوسته ای را تهیه کرده است که تمام قسمت های ویندوز ایکس پی برای به ویندوز جدید سون تبدیل می کند . این پوسته به هیچ وجه سرعت سیستم شما را کاهش نمی دهد و تغییری را نیز در ساختار اصلی ویندوز انجام نمی دهد از این رو شما می توایند به راحتی این پوسته را پاک کرده و بدون هیچ مشکلی به ویندوز قبلی خود بر گردید.

Seven Remix نرم افزاری است که چهره ی ویندوز شما به ویندوز جدید و محبوب هفت تبدیل می نماید. این نرم افزار به شما امكان می دهد که تم ویندوز ایکس پی خود را به ویندوز 7 تبدیل كنید. به گونه ایی که پس از نصب نرم افزار و بعد از ریستارت كردن سیستم خود شاهد زیبایی های این تم می شود و تمامی مراحل بوت و لگوی آن همانند ویندوز7 است. این نرم افزار به هیچ وجه فایل‌های سیستم شما را تغییر نداده و شما می توانید با پاك كردن آن دوباره به ویندوز قبلی خود باز گردید. این نرم افزار سرعت سیستم شما را كاهش نمی دهد و شما می توانید به راحتی بر روی آن مدیریت كامل داشته باشید. این برنامه قادر است صفحه Boot screen، صفحه خوش آمد گویی ویندوز، آیکون ها، دسکتاپ، نوار ابزارهای و حتی صدا های ویندوز ایكس پی را به ویندوز هفت تبدیل کند.. 

() نظرات