تبلیغات
دانلود فیلم نرم افزار بازی و برنامه دانلود فیلم نرم افزار بازی و برنامه - ویندوز هفت Windows 7 Build 7600 16399
 

ویندوز هفت Windows 7 Build 7600 16399

نویسنده: سید علیرضا طباطبایئان

 


windows_7_p30download.com.jpg

نسخه اصلی
Microsoft Windows 7 نام هفتمین نسخه و جدیدترین ویرایش سیستم عامل محبوب مایکروسافت یعنی ویندوز است که پس از انتشار ویندوز ویستا و سرو صدای بسیاری که آن ویندوز به پا کرد، مایکروسافت با انتشار ویندوز 7 قصد دارد تا تمام ایرادهای وارده به ویندوز ویستا را از بین ببرد و این ویندوز را به عنوان نسل نوین سیستم عامل ها برای کاربران منتشر کند.

- یکی از نکات برجسته ویندوز ۷ پشتیبانی از پیکربندی سیستم های ضعیف است که  این امر در ویستا به خوبی محقق نشده است.
- ویندوز 7 را می‌توان برروی سیستم‌های ضعیف که ویستا امکان نصب شدن برروی آنها را نداشته یا به سختی اجرا می‌شده، به راحتی نصب نمود.
- سرعت این ویندوز نسبت به ویندوز Vista بسیار بیشتر هست و از جهاتی همانند XP و در حالاتی هم مقدار خیلی کمی سریعتر هست.
- حجم ویندوز 7 پس از نصب  به ۶ گیگابایت رسیده و نسبت به ویستا (حدود ۱۱ گیگابایت) تقریبا نصف شده است.
- بر خلاف ویندوز Vista و XP این ویندوز اکثر قطعات را شناسایی کرده و درایور آنها را نصب می‌نماید. به خصوص در ویندوز 7 شبکه به شکل بسیار بهتر و راحتتری شناسایی و قابل تنظیم می‌باشد.
- تقریبا اکثر برنامه‌ها بر روی ویندوز 7 اجرا می‌شوند. بعضی از آنها هم که به درستی اجرا نمی‌شوند را می‌توان به روش‌هایی اجرا نمود.


پس زمینه ویندوز 7

official-windows-7-wallpaper_p30download.com.jpgنسخه 7600 به احتمال زیاد همان ویرایش نهایی ویندوز است که قرار است در 22 اکتبر ارائه شود.


windows_7_B7600_p30download.com.jpg توجه:
نسخه قبلی که در سایت قرار داشت نسخه رسمی و تایید شده نبود و گویا دارای مشکلاتی بود، این نسخه بصورت فایل iso اصلی و تایید شده برای دانلود قرار داده شده است.

راهنما:
- بعد از دانلود، فایل iso را به وسیله یکی از نرم افزارهای رایت مثل nero در یک dvd رایت کنید و سیستم را به وسیله آن بوت کنید.
- یکی از کرک ها را برای اکتیو کردن دانلود کنید. برای اجرای فایل کرک روی آن کلیک راست کرده و "Run As Administrator" را کلیک کنید.
- مراحل اکتیو کردن: "Slic present in"  را کلیک و نوع کامپیوتر خود را انتخاب کنید. "install 7Loader" را کلیک کنید، کامپیوتر ریستارت می شود. و در آخر دکمه "7Activation report" را بزنید.
- برای آپدیت از 16385 به 16399 فایل آپدیت را دانلود و تمام فایل های درون آن را نصب کنید.
- ویندوز را به صورت آنلاین آپدیت نکنید.

پسورد: www.p30download.com
دانلود 2.32 گیگابایت - سرور دانلود مستقیم و رپیدشیر
دانلود آپدیت 16.2 مگابایت | لینک کمکی
دانلود کرک 1 | لینک کمکی
دانلود کرک 2 | لینک کمکی

 

() نظرات