تبلیغات
دانلود فیلم نرم افزار بازی و برنامه دانلود فیلم نرم افزار بازی و برنامه - مجموعه گرافیکی مایکروسافت با Microsoft Expression Studio v3.0.1061
 

مجموعه گرافیکی مایکروسافت با Microsoft Expression Studio v3.0.1061

نویسنده: سید علیرضا طباطبایئان

 


                                       

 

Expression Studio یک مجموعه ی گرافیکی تمام عیار، محصول کمپانی مطرح مایکروسافت می باشد ،که در واقع شامل عده ای نرم افزار با قابلیت های منحصر به فرد است! در اصل می توان این مجموعه ی گران بها را ترکیبی از 4 نرم افزار بسیار کارآمد : Expression Blend و Expression Design و Expression Design و Expression Media دانست ! در زیر توضیحات مختصری در مورد کارکرد، استفاده و نحوه ی عملکرد هر یک از این نرم افزارها، که خود یک محور کامل پردازش است حساب میشوند ، خواهیم پرداخت!
                                                    
Expression Media : در حقیقت این نرم افزار را می توان یه مدیر قوی و توانا جهت مدیریت، ساخت،پردازش،ایجاد،ویرایش و غیره … در زمینه ی فایل های مدیا و بروشورها و کاتالـــوگ ها دانست !ابزارهای مدیریتی موجود در این بسته ی نرم افزار با قابلیت پشتیبانی از 100 فرمت وردی متنوع از جمله تصاویر RAW این امکان را برای شما فراهم خواهد کرد که با بهترین و بالاترین سرعت ممکن بتوانید اقدام به ایجاد کاتلوگ ها،بروشــورها و فایل های مدیا کنیــــد !
                                                    
Expression Blend : به زبان ساده تر می توان گفت که ابزارهای پیشرفته ی این نرم افزار، امکان پردازش تصاویر تحت وب و همچنین صفحه ی دسکتاپ را فراهم می آورد! تکنولوژِ جدید SilverLight که در این نرم افزار نیز به کار گرفته شده است محیط ترکیبیی را ایجاد میکند تا با بهره گیری از خدمات دات نت و SilverLight در کنار یکدیگر، بتوان به طراحی پشرفته ی صفحات وب دست یافت ! در حقیقت می توان این جمه را بیان کرد که : Expression Blend نرم افزار پیشرفته ای است برای همگون ساختن طراحان حرفه ای وب با تکنولوژی های نوینی نظیر : .Net و Silverlight !
                                                    
Expression Web : نرم افزاریست بسیار حرفه ای،کارآمد و در عین حال کار کردن با آن بسیار آسان و راحت است ! این نرم افزار که در واقع یک طراح حرفه ای وب می باشد ، قادر است تا با پشتیبانی از فرمت هایی نظیر XML, ASP.NET و XHTM و به کارگیری کدهای ویژه ساخت منو ،دزاین و دیگر موارد موجود در وب، کار وب سازی را برای طراحان این حرفه، آسان سازد! در واقع این نرم افزار را می توان جایگزین مناسب برای FrontPage نامیـــد ! حتی Expression Web از نرم افزارهای معروف دیگری نظیرDreamWeaver پیشی گرفته و برتری خود را به طور محسوسی به طراحان ثابت کرده است ! قابلیت های بسیار فراوان و ابزارهای پیشرفته و کاربردی موجود در این نرم افزار، نه تنها کار را سخت و پیچیده نکرده، بلــــکه کار با این نرم افزار را بسیار راحت و سهل الوصول کرده است !
                                                   
Expression Design : این نرم افزار می تواند طراح مناسبی برای تصاویر برداری و پیکسلی باشد ! به کمک ابزارهای موجود در این بسته می توان به طراحی وکتورهای گرافیکی تحت وب یا ویندوز پرداخت و این کار را با سرعت و دقت به اتمام رساند !
                     
در نهایت ذکر این نکته خالی از لطف نیست که هر کدام از این نرم افزارها به نوبه خود، نرم افزارهایی است که اگر به صورت جداگانه به بازار عرضه میشد، حداقل حجمی برابر با 300-400 مگابایت میبایست داشته باشد ، اما موردی که تعجب همگان را برانگیخته و مجموعه ی Expression Studio را بی نظیر ساخته، جمع آوری تمامی این نرم افزارهای پیشرفته و قدرتمند، در یک بسته ی نرم افزاری آن هم با چنین حجم باورنکرنی است ! قبل از عرضه ی نهایی این نسخه نیز شایعات و گمانه زنی ها ، حاکی از این بود که این نسخه با افزایش چشم گیر حجم مواجه شده است که عرضه ی نهایی نرم افزار توسط شرکت مایکروسافت، آن هم با حجمی حدود 240MB بر تمامی شایعات خط بطلان کشید !

 دانلود  Microsoft Expression Studio v3.0.1061 با حجم 240 مگابایت 

پارت 1  -  پارت 2  - پارت  3

 

 پسورد:  www.rahatdownload.com

 

() نظرات